DUO ML sērijas skapīšiem ar atvilktņu blokiem ir
atšķirīgs katras atvilktnes augstums. Atvilktņu augstumi ir pielāgoti  biežāk uzglabātajiem virtuves  un produktiem, piemēram, galda piederumiem, 1 kg cukura pakām, 900 ml burkām,
500g kafijas iepakojumam, 2l dzērieniem kartona pakās, 1l eļļas pudelēm, kā arī lielajiem, 10 litrīgajiem katliem.

DUO ML Grīdas skapītis izgatavotas no 16 mm biezas laminētas skaidu plātnes - dižskābarža vai pelēks ozols krāsā. Skapja korpusa dziļums - 49 cm. Skapja aizmugurē iestrādāta ventilācija. Regulējamās kājas 10 vai 15 cm.

DUO ML sienas skapīši, izgatavoti no 16 mm biezas laminētas skaidu plātnes - dižskābarža vai pelēks ozols krāsā. Skapīša korpusa dziļums ir 30 cm un 56 cm.

DUO ML skapīšu fasādes ir izgatavotas no 18mm bieza lamināta Gaišs dižskābardis un Pelēks ozols krasās, kas  kombinētas ar  trīs dažādām  glancētam akrila detaļām -  baltā, pelēka un melna krasā. Skapīšu fasādes ir aplīmētas ar ABS maliņu, izmantojot PUR ūdensdrošo  līmi.

DUO ML skapīšiem ir īpaši pieskaņotas galda virsmas – Gaišs dižskābardis un Bēša smilts krāsā. Galda virsmu biezums 38mm. 

DUO ML atvilktņu bloki Metalbox DS ir  45 cm dziļi un 30, 40, 45, 50, 60, 70, 80 un 90 cm plati. Visas atvilktnes ir aprīkotas ar klusās aizvēršanas sistēmu.
virtuves iekārtas vizualizācija

Kā izskatīsies mana jaunā virtuve?
Cik tā izmaksās?

Nelauzi galvu - atsūti mums savas virtuves izmērus, plānoto tehniku un saņem izvēlētās  virtuves iekārtas bāzes vizualizāciju ar cenas piedāvājumu
BEZ MAKSAS!
 

Noteikti norādi savas vēlmes vai idejas, ja tādas ir. Norādi izvēlēto virtuves iekārtas sēriju un krāsu.

Lieliski, ja pievienosi attēlu no esošās virtuves telpas - mums īpaši interesē komunikācju izvietojums, caurules, skaitītāji, palodzes, radiatori - tas viss, lai tava jaunā virtuve būtu perfekta.

Pieprasījumu sūti uz info@mk-virtuves.lv  
Atbildi sagatavosim 5 darba dienu laikā.

virtuves iekārtas izvēle

Kādas ir izvēles iespējas?

MK-virtuves jau 14 gadus piedāvā kvalitatīvas moduļu virtuves mēbeles, kas aprīkotas ar mūsdienīgu furnitūru un virtuves mēbeles pēc klienta pasūtījuma, kas ir aprīkotas ar Eiropā novērtētu mēbeļu furnitūru BLUM. 

Klients var izvēlēties virtuves mēbeles no moduļu sērijām DUO, DUO XL, DUO ML, INTEGRO Soft un MONO, vai izvēlēties individuālu risinājumu un dizainu INTEGRO, Wood line, Acril line un MDF stila sērijās.

Cik ilgi jāgaida pasūtījums?

Virtuves iekārtas pasūtījuma izpildes laiks 4-8 nedēļas, atkarībā no izvēlētās virtuves iekārtas sērijas.

Garantija

Virtuves mēbeles garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces izgatavotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem, bet ne mazāk kā 2 gadi.

virtuves iekārtas pasūtīšana

Kā pasūtīt?                    

Virtuves mēbeles iespējams iegādāties tikai pēc pasūtījuma. Konsultējam savus klientus, palīdzam izvēlēties piemērotāko risinājumu, izstrādājam virtuves vizualizāciju Rīgā, Dzelzavas ielā 72, TC Mēbeļu Nams, 2 stāvā. Virtuves iekārtas pasūtījumu var noformēt arī TC "Gigant" veikalu tīklā lielākajās Latvijas pilsētās, kā arī internetā. 

Kādi ir apmaksas nosacījumi?

Veicot virtuves iekārtas pasūtījumu, jāiemaksā avanss 20% apmērā no pasūtījuma summas. Atlikušās summas apmaksa notiek pie saņemšanas.

Piegāde

Mēs nodrošinām virtuves iekārtas piegādi visā Latvijas teritorijā līdz mājas ārdurvīm.